Apie Mus

Pagrindinė įmonės veikla - faneruotų ir dažytų vidinių durų, faneruotų ir dažytų baldinių detalių ir baldų gamyba, faneruotų grindjuosčių gamyba pagal individualius užsakymus ir prekyba šiais gaminiais, faneravimo paslaugos.

UAB „Elroma“ privataus kapitalo įmonė įkurta 1997 metais. Šiuo metu įmonėje dirba apie 30 kvalifikuotų darbuotojų. Įmonė turi 1600 m2 modernias, bei infrastruktūros atžvilgiu perspektyvias gamybos patalpas Vilniaus miesto centre.

Pagrindiniai įmonės tikslai ir strategija – gaminti kokybiškus gaminius, nesustoti ties esamais rezultatais, pastoviai modernizuoti įrangą ir atnaujinti produkcijos asortimentą.

Dauguma darbuotojų įmonėje dirba nuo jos įkūrimo, tad kiekvienas užsukęs pas mus bus maloniai aptarnautas ir gaus profesionalų specialisto patarimą, kuris gali pasitarnauti sprendžiant iškilusias problemas.

Džiaugiamės kiekvienu tiek mažu, tiek dideliu užsakymu ir stengiamės patenkinti net reikliausio kliento poreikius. 

 

Turite klausimų?

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. Cookies). Slapukai padeda užtikrinti, kad Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio slapukų taisyklėmis. Sutinku