Door installation

Duris rekomenduojame statyti patyrusiems meistramsą!

Durų tarnavimo laikas priklauso nuo durų įstatymo kokybės!

Tinkamai įstatytos durys Jums tarnaus ilgiau ir nesukels nepageidaujamų rūpesčių!

DURŲ ĮSTATYMO INSTRUKCIJA

Durų įstatymui Jums prireiks: gulsčiuko, ruletės, plaktuko, medinių pleištų, medinių arba kitokios medžiagos tašelių (skersinių), montažinių putų, atsuktuvų rinkinio, gali prireikti pjūklo apvadams pripjauti, vinučių (be galvučių) apvadams tvirtinti (jeigu apvadai prikalami), silikono, gali prireikti varžtų arba diubelių, priklausomai nuo durų tvirtinimo.

  1.  Prieš pradėdami statyti duris su gulsčiuku ir rulete patikrinkite: ar lygiai sudėtos grindys (durys statomos ant pilnai sudėtų grindų), ar nekreivai suformuotos sienos, ar anga, į kurią statysite duris, stačiakampė. Anga turi būti 15-30mm didesnė už staktos išorinius matmenis. Jeigu reikia - pakoreguokite angą. Jeigu grindys kreivai suklotos gali tekti po staktos galais pakišti medžio gabaliukus, kad abu staktos šonai ir viršus stovėtų vertikaliai ir horizontaliai  pagal gulsčiuką.
  2. Nuo angos kraštų kruopščiai nuvalykite dulkes, galima šiek tiek sudrėkinti vandeniu, kad montažinės putos geriau sukibtų su siena.
  3. Išpakuokite duris. Iškabinkite varčią iš staktos ir padėkite į šoną.
  4. Įstatome staktą į angą ir pleištų pagalba ją įtvirtiname (žiūrėti pav. Nr. 1). Su gulsčiuku patikriname staktos vertikalumą ir horizontalumą . Stakta turi stovėti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai be nuokrypų. 
  5. Įkabiname varčią į įtvirtintą staktą  (žiūrėti pav. Nr. 2). Patikriname, kad tarpai tarp varčios ir staktos būtų vienodi. Durys turi lengvai atsidaryti ir užsidaryti. Reguliuoti galima pleištų ir vyrių pagalba.
  6. Įsitikinus , kad durys gerai varstosi ir varčia gerai prigludusi prie tarpinės (prie staktos, jeigu durys be tarpinės), vidinę staktos pusę atsargiai (kad nepažeistume staktos) fiksuojame tašeliais (skersiniais), kad kietėdamos montažinės putos nedeformuotų staktos (žiūrėti pav. Nr. 3). Iškabiname varčią.
  7. Tarpą tarp angos kraštų ir staktos užpildome lėtai besiplečiančiomis montažinėmis putomis ir paliekame, kad putos sukietėtų (žiūrėti pav. Nr. 4).
  8.  Jeigu apvadai yra prikalami, juos supjauname 45° kampu. Prikalame apvadus vinutėmis be galvučių. Jeigu apvadai yra ineriami, įstatome juos griovelį skirtą apvadams įtvirtinti (jeigu reikia, įspaudžiame į griovelį kelis lašelius silikono) (žiūrėti pav. Nr. 5).
  9. Pilnai sukietėjus montažinėm putom, atsargiai, kad nepažeistume staktos, pašaliname tašelius (skersinius) iš vidinės staktos pusės. Įkabiname varčia į staktą.

ĮSIDĖMĖKITE:

Nestatykite durų į šlapią ar drėgną angą.

Nestatykite durų į labai drėgnas patalpas.

Stiprūs temperatūros pokyčiai gali pažeisti duris.

Faneruotos durys netinkamos eksploatuoti lauko sąlygomis ir garinėse pirtyse, saunose.

REKOMENDUOJAMA:

Durys statomos pilnai suklojus grindis, pilnai nudažius lubas ir bent vieną kartą nudažius sienas.   

UAB „ELROMA"

 

NR. 1

NR. 2

NR. 3

NR. 4

NR. 5


Do you have any questions?

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. Cookies). Slapukai padeda užtikrinti, kad Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su šio puslapio slapukų taisyklėmis. Sutinku